Jeronimo Martins Polska inwestuje w nowe centrum logistyczne. Gdzie ono powstanie?

2022-07-13
Jeronimo Martins Polska inwestuje w nowe centrum logistyczne. Gdzie ono powstanie?

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, kontynuuje prace związane z budową centrum logistycznego położonego w gminie Stawiguda, nieopodal Olsztyna. Na dziewięciohektarowej działce powstanie obiekt, którego powierzchnia szacowana jest na 38 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne utworzy nowe miejsca pracy

Zgodnie z przyjętymi planami, nieruchomość ma zostać oddana do użytku w trzecim kwartale bieżącego roku i obsługiwać więcej niż dwieście sklepów należących do marki. Realizowane będą w niej między innymi zadania związane z magazynowaniem, rozdziałem oraz wydawaniem towarów. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych i przyniesie liczne korzyści zarówno firmie, jak i lokalnej gospodarce. W centrum zostanie bowiem utworzonych niemal tysiąc nowych miejsc pracy, co będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnej gospodarki. Warto podkreślić, że Jeronimo Martins Polska jest uznawany za największego prywatnego pracodawcę w kraju, a do tego słynie z nieustannego, dynamicznego rozwoju oraz umiejętnego łączenia atrakcyjnych cen i wysokiej jakości. Z dużym przekonaniem można więc stwierdzić, że nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju, którą realizuje spółka.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU