Jelcz wybuduje nową fabrykę. Oto jak firma zyskała dzięki wojskowym kontraktom!

2023-03-10
Jelcz wybuduje nową fabrykę. Oto jak firma zyskała dzięki wojskowym kontraktom!

Jelcz, firma o wieloletniej tradycji, wkrótce wybuduje nową fabrykę i znacząco zwiększy zatrudnienie. Do załogi dołączą między innymi inżynierowie i specjaliści od administracji – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe hale produkcyjne umożliwią firmie dalszy rozwój

Gdzie powstanie zakład? Najprawdopodobniej w gminie Jelcz – Laskowice. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje personelem liczącym 680 osób i przeżywa ponowny rozkwit swojej działalności. Zawdzięcza to kilku kontraktom, na mocy których powierzono mu produkcję pojazdów przeznaczonych dla polskiego wojska. Jelcz ściśle współpracuje z Polską Grupą Zbrojeniową, zajmując się budową sprzętu oraz ciągników do zestawu JAK. Co ciekawe, realizuje też zadania na zlecenie Korei i Stanów Zjednoczonych, które zaopatruje w pojazdy oraz podwozia dla wyrzutnik i K239 Chunmoo i systemów HIMARS. Zawarte umowy opiewają na sumy kilkuset milionów złotych i sprawiają, że przedsiębiorstwo w ciągu kilku najbliższych lat nie będzie mogło narzekać na brak zajęć. To ogromna szansa, którą marka zdaje się należycie wykorzystywać, skrupulatnie pracując na umocnienie swojej rynkowej pozycji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU