Jedyna w swoim rodzaju fabryka należąca do EcoPet powstanie w województwie lubelskim

2023-03-02
Jedyna w swoim rodzaju fabryka należąca do EcoPet powstanie w województwie lubelskim

Coraz bardziej realnych kształtów nabierają plany budowy fabryki należącej do EcoPet, która najprawdopodobniej powstanie w województwie lubelskim. Choć nie przystąpiono jeszcze do pracy, już sam projekt obiektu imponuje i pozwala stwierdzić, że stanie się on wyjątkiem na skalę europejską – informuje JARTOM Real Estate. 

Ekologiczna fabryka połączy technologię z naturą

Zakład specjalizujący się w wytwarzaniu ekologicznych opakowań do żywności i nakrętek będzie dwupoziomowym budynkiem, którego dach zostanie pokryty zielenią. Na parterze znajdą się dwa magazyny: surowców i wyrobów gotowych, a także linia produkcyjna. Piętro wyżej przewidziano przestrzeń, na której funkcjonować będzie centrum badawcze zajmujące się opracowywaniem nowych artykułów. Nie zabraknie również zaplecza konferencyjnego i miejsca przeznaczonego dla zwiedzających. Odpowiedni podział powierzchni pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że fabryka będzie przyjazna naturze nie tylko z wyglądu. Szereg zastosowanych rozwiązań sprawi, że emitowany przez nią hałas będzie niski, a wpływ na środowisko neutralny. Zadbano także o zwiększenie wydajności. Umożliwi to automatyzacja linii produkcyjnej i wyposażenie placówki w mobilne roboty pracujące w magazynach. Czy właśnie tak będą wyglądały tego rodzaju obiekty w przyszłości? 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU