Jeden ze światowych liderów w branży motoryzacyjnej wybuduje w Radomiu halę produkcyjno – magazynową

2022-01-03
Jeden ze światowych liderów w branży motoryzacyjnej wybuduje w Radomiu halę produkcyjno – magazynową

Oficjalnie rozpoczęły się prace mające na celu budowę hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która należeć będzie do firmy Durr Poland. Obiekt powstanie w Radomiu, a według przyjętego harmonogramu zostanie oddany do użytku już we wrześniu tego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Durr zaowocuje zwiększeniem mocy wytwórczych

Wybudowana hala będzie posiadała powierzchnię wynoszącą 4 900 m2 i zostanie połączona z zapleczem socjalno – biurowym. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Wzrośnie również komfort personelu, który będzie mógł wykonywać zawodowe obowiązki w nowoczesnej, dopasowanej do potrzeb przestrzeni. Warto podkreślić, że realizacja tej inwestycji, która pełni rolę rozbudowy obecnie funkcjonującego zakładu produkcyjnego, zaowocuje również doposażeniem parku maszynowego. To bardzo istotne, zwłaszcza dla tak renomowanej marki jak Durr, która słynie z dostarczania najwyższej jakości systemów dla przemysłu samochodowego. W należącej do niej fabryce w Radomiu powstają linie technologiczne dla tak znanych producentów jak między innymi Volkswagen. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU