Jaworzyna Śląska zyska nową halę przemysłowo – magazynową

Nowa hala o charakterze przemysłowo – magazynowym zostanie wybudowana na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest – Park. W Jaworzynie Śląskiej powstanie nowoczesny obiekt o powierzchni, która wynosi 6000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala będzie posiadała kompleksowy charakter

Jednym z największych atutów budynku będzie jego funkcjonalny, uniwersalny charakter. Zgodnie z przyjętymi planami zostanie on podzielony na część przemysłową, magazyny oraz biura. Nie zabraknie również zaplecza socjalnego. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie obiektem. Inwestycja obejmuje nie tylko powstanie hali, ale i całej niezbędnej infrastruktury towarzyszącej tak, by jej użytkowanie było komfortowe i bezproblemowe. Zadowolenie z tego przedsięwzięcia wyrażają przedstawiciele WSSE Invest – Park oraz lokalne władze, które upatrują w nim realnej szansy na przyspieszenie rozwoju gospodarczego w regionie. Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatni projekt tego rodzaju realizowany w okolicy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane