Jasienica z nowym Zakładem Komunalnym

Ruszyły prace mające na celu budowę dużego Zakładu Komunalnego zlokalizowanego w Jasienicy. W ramach przedsięwzięcia powstanie również nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu to koszt 11 mln złotych

Jeżeli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, nieruchomość zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku. Zostanie wzniesiona na działce o powierzchni wynoszącej 1,3 ha. Bez wątpienia sprawi, że wywożenie nieczystości stanie się bardziej efektywne. Nie zabraknie zaplecza biurowego przystosowanego do obsługi interesantów, pomieszczeń technicznych i magazynów. Personel otrzyma też do swojej dyspozycji część socjalną. Na terenie Zakładu Komunalnego stanęła hala garażowa, w której wydzielono stanowiska dla samochodów i pojazdów, które wymagają specjalnego rodzaju obsługi. Całkowity koszt inwestycji przekroczył 11 milionów złotych. Warto podkreślić, że dużym wsparciem w jej realizacji okazało się rządowe dofinansowanie w wysokości 5 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane