Japońska firma TS Tech wybuduje fabrykę w Częstochowie. Co będzie w niej produkowane?

Japońska firma TS Tech konsekwentnie przygotowuje się do realizacji przedsięwzięcia, którym jest budowa fabryki specjalizującej się w wytwarzaniu foteli motocyklowych i samochodowych. W tym celu marka nabyła już grunty na terenie Częstochowy – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa fabryki stanie się ważnym impulsem gospodarczym 

TS Tech kontynuuje ekspansję rynkową w Europie i planuje uruchomienie fabryki w Polsce. Szacuje się, że na budowę zakładu produkcyjnego przeznaczy około 86 milionów zł. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, bowiem niewielka odległość od otwartego w Niemczech biura badań i sprzedaży pomoże usprawnić wiele procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętymi planami, w częstochowskim obiekcie znajdzie zatrudnienie 200 osób. Będzie to więc istotny impuls dla lokalnego rynku pracy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, produkcja zostanie uruchomiona w 2022 roku, natomiast wszystkie procesy prowadzone na masową skalę wystartują w połowie 2023 roku. Wytwarzane tam fotele znajdą swoich nabywców wśród koncernów samochodowych. Warto podkreślić, że TS Tech to firma obecna w branży już od 1960 roku, która na ten moment działa w takich krajach jak: Niemcy, Japonia, Chiny, Tajlandia czy Ameryka.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane