Japan Tobacco International otwiera nową fabrykę w Łódzkiem. To inwestycja warta ponad 200 mln USD.

Japoński koncern tytoniowy Japan Tobacco International kontynuuje swoją ekspansję w Polsce, budując nową fabrykę w Łódzkiem. Zakład ten pozwoli na produkcję innowacyjnego urządzenia do podgrzewania tytoniu. To kolejny krok w zwiększaniu obecności JTI na polskim rynku tytoniowym. - informuje JARTOM Real Estate

JTI zwiększa swoje inwestycje w Polsce do blisko 1,3 mld dolarów

Japoński koncern tytoniowy Japan Tobacco International zbudował nową fabrykę wyrobów tytoniowych w Łódzkiem. To inwestycja o wartości ponad 200 mln dolarów, mająca na celu rozpoczęcie produkcji innowacyjnego urządzenia do podgrzewania tytoniu w Polsce. Warto zaznaczyć, że w związku z tym przedsięwzięciem całkowita kwota inwestycji JTI w Polsce wzrosła do blisko 1,3 mld dolarów. To dowód na zaufanie, jakim JTI obdarza nasz kraj i potwierdzenie, że Polska jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu dla międzynarodowych korporacji. Nowootwarta fabryka JTI znajduje się w Starym Gostkowie w gminie Wartkowice. Zatrudnienie znalazło tam już ponad 100 osób. Podgrzewane wkłady tytoniowe stają się coraz popularniejsze w Polsce, stanowiąc już ponad 10% całego rynku tytoniowego. Trend ten jest widoczny również na innych rynkach europejskich, dlatego Japan Tobacco International w najbliższych 2 latach planuje zainwestować ponad 2 miliardy dolarów w ekspansję globalną wyrobów z podgrzanym tytoniem.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane