Janmar Centrum z nowym magazynem w Segro Logistics Park Stryków

2022-07-11
Janmar Centrum z nowym magazynem w Segro Logistics Park Stryków

Firma Janmar Centrum wynajęła powierzchnię magazynową sięgającą 7300 m2, która znajduje się w nowoczesnym centrum Segro Logistics Park Stryków. Dzięki temu, że niewielka odległość dzieli ten obiekt od zakładu produkcyjnego, który buduje Janmar, wiele procesów logistycznych zostanie usprawnionych, a działalność zoptymalizowana – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn ułatwi dynamiczny rozwój marki

O tej współpracy zadecydowało kilka czynników. Pierwszym z nich jest szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, z których będzie mógł korzystać najemca. Drugim z kolei jest znakomita lokalizacja w ścisłym centrum kraju, nieopodal autostrady A1 oraz A2. Marka postanowiła powiększyć swoje zaplecze o kolejny magazyn z uwagi na kontynuowanie strategii rozwoju podyktowanej rosnącym zapotrzebowaniem rynkowym. Aktualnie dla Janmar Centrum, lidera wśród wytwórców produktów z tektury falistej, pracuje około 260 osób, a sporo wskazuje na to, że liczba ta wzrośnie wraz z oddaniem do użytku nowej fabryki i centrum magazynowego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU