Janmar Centrum skutecznie realizuje rynkową ekspansję i buduje drugą fabrykę

2021-05-26
Janmar Centrum skutecznie realizuje rynkową ekspansję i buduje drugą fabrykę

Janmar Centrum wyznacza sobie ambitne cele i stawia na budowę kolejnego zakładu produkcyjnego. Taka decyzja ma skutkować poszerzeniem oferty przedsiębiorstwa, zwiększeniem mocy wytwórczych oraz zoptymalizowaniem procesu realizacji zamówień – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny zakład produkcyjny z zapleczem magazynowym bazujący na automatyzacji 

Inwestycja składa się z dwóch etapów i obejmuje budowę hal produkcyjnych oraz specjalnego magazynu automatycznego. W halach zostaną uruchomione linie produkcyjne funkcjonujące w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Z kolei magazyn o wysokości 33 metrów będzie w dużej mierze zautomatyzowany i znacząco wpłynie na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wdrożone zostaną profesjonalne rozwiązania z zakresu transportu wewnętrznego oraz najwyższe standardy ochrony środowiska. Koszt przedsięwzięcia jest wyceniany na 140 milionów złotych. To duża szansa dla lokalnego rynku pracy. W fabryce zostanie bowiem utworzonych ponad 50 nowych stanowisk. Warto podkreślić, że lokalizacja nowego zakładu umożliwi ścisłą współpracę z firmą Progroup działającą w tej samej branży. Dwa podmioty wytwarzające tekturę falistą będą funkcjonować w oparciu o model Parku Opakowań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU