Jakon Inwest wybuduje nieruchomość produkcyjno – magazynową w Tarnowie Podgórnym

Plany firmy Jakon Inwest dotyczące budowy obiektu o charakterze produkcyjno – magazynowym nabierają tempa. Aktualnie przedsiębiorstwo znajduje się na etapie pozyskania niezbędnych zezwoleń potrzebnych do rozpoczęcia prac w terenie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala ułatwi rozwój przedsiębiorstwa

Nieruchomość powstanie w województwie wielkopolskim, a konkretnie, w Tarnowie Podgórnym. Kubatura hali wyniesie 34 000 m3, a za jej projekt odpowiada wewnętrzne biuro Jakon Inwest. Dzięki temu zyskano pewność, że będzie ona w pełni dopasowana do potrzeb spółki oraz ograniczono koszty, z jakimi wiązałoby się zlecenie wykonania projektu innemu podmiotowi. Realizacja tej inwestycji bez wątpienia przyspieszy rozwój marki.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane