JT Stal Serwis inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego

JT Stal Serwis przygotowuje się do rozbudowy zakładu produkcyjnego położonego w Rudzie Śląskiej. Kompleksowy charakter przedsięwzięcia imponuje i z pewnością zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz zwiększeniem mocy wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjno – magazynowa zauważalnie urośnie

W ramach przeprowadzonych prac hala o charakterze produkcyjno – magazynowym zostanie powiększona, co przełoży się na wzrost jej efektywności. Z kolei hala magazynowa zostanie przebudowana. Obecny plac manewrowy przeznaczono do likwidacji, natomiast wewnętrzny parking przeznaczony dla samochodów osobowych zauważalnie urośnie. Przeniesiony zostanie także namiot magazynowy. Wszystko po to, by korzystanie z zakładu było komfortowe, a placówka działała wydajnie i umożliwiała przedsiębiorstwu dalszy rozwój. JT Stal Serwis zajmuje się wytwarzaniem towarów i elementów przeznaczonych dla przemysłu lotniczego, stoczniowego, zbrojeniowego oraz dla branży motoryzacyjnej. Swoje usługi kieruje również do odbiorców indywidualnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane