JOT-Ł inwestuje w nowy budynek handlowo – magazynowy. Obiekt powstanie w Jeleniej Górze

2022-08-02
JOT-Ł inwestuje w nowy budynek handlowo – magazynowy. Obiekt powstanie w Jeleniej Górze

Firma JOT-Ł przygotowuje się do sporego przedsięwzięcia, którym jest budowa obiektu handlowo – magazynowego hurtowni wielobranżowej, który będzie posiadał kompleksową infrastrukturę techniczną. Nieruchomość powstanie w Jeleniej Górze, a konkretniej, w dzielnicy przemysłowej miasta, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja umożliwi powiększenie zaplecza logistycznego marki

JOT-Ł to rodzinne przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od ponad dwudziestu lat, które wykorzystało ten czas na dynamiczny rozwój. Wspomniana inwestycja tylko to potwierdza. Nowy magazyn ułatwi prowadzenie działalności, a stosunkowo niewielka odległość Jeleniej Góry od Wrocławia, w którym znajduje się siedziba firmy sprawi, że zarządzanie placówką nie będzie problemem. Warto podkreślić, że marka posiada już jedenaście oddziałów, które pełnią rolę hal sprzedaży hurtowej o samoobsługowym charakterze. Wszystko wskazuje więc na to, że nie jest to ostatni projekt tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU