Inwestycje w start-upy logistyczne podwojone

Prawdziwy boom na rynku usług logistycznych. Wartość inwestycji w start-upy z tego sektora wzrosła aż o 95% rok do roku w 2021 r.- informuje JARTOM Real Estate

Rozwój rynku usług logistycznych oraz e-commerce

W 2021 roku zainwestowano aż 24,6 mld dolarów w start-upy logistyczne. To blisko dwa razy więcej niż w roku 2020. Tak duży i dynamiczny rozwój sektora jest konsekwencją pandemii koronawirusa, który miał wpływ na załamanie łańcuchów dostaw, a także zmiany zachowań konsumentów na rynku. Sytuacja ta uświadomiła inwestorom jak ważny jest sektor logistyczny i jak wielki wpływ wywiera na inne gałęzie gospodarki. Przedsiębiorcy postanowili więc unowocześnić łańcuchy dostaw oraz wprowadzić do nich najnowsze technologie na dużą skalę. Ponadto dynamiczny rozwój e-commerce znacząco zwiększył popyt na magazyny oraz fulfillment.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane