Inwestycje w start-upy logistyczne podwojone

2022-08-19
Inwestycje w start-upy logistyczne podwojone

Prawdziwy boom na rynku usług logistycznych. Wartość inwestycji w start-upy z tego sektora wzrosła aż o 95% rok do roku w 2021 r.- informuje JARTOM Real Estate

Rozwój rynku usług logistycznych oraz e-commerce

W 2021 roku zainwestowano aż 24,6 mld dolarów w start-upy logistyczne. To blisko dwa razy więcej niż w roku 2020. Tak duży i dynamiczny rozwój sektora jest konsekwencją pandemii koronawirusa, który miał wpływ na załamanie łańcuchów dostaw, a także zmiany zachowań konsumentów na rynku. Sytuacja ta uświadomiła inwestorom jak ważny jest sektor logistyczny i jak wielki wpływ wywiera na inne gałęzie gospodarki. Przedsiębiorcy postanowili więc unowocześnić łańcuchy dostaw oraz wprowadzić do nich najnowsze technologie na dużą skalę. Ponadto dynamiczny rozwój e-commerce znacząco zwiększył popyt na magazyny oraz fulfillment.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU