Inwestycje w infrastrukturę drogową w Polsce. Rząd planuje wybudować 8 tys. km dróg do 2023 roku.

2021-10-22
Inwestycje w infrastrukturę drogową w Polsce. Rząd planuje wybudować 8 tys. km dróg do 2023 roku.

Rząd planuje wybudować 8 tys. km dróg do 2023 roku. Inwestycje w infrastrukturę drogową ożywiają i rozwijają branżę budowlaną w Polsce oraz pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo na polskich drogach. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa 8 tys. km dróg do 2023 r.

Rząd inwestuje w infrastrukturę drogową i tylko do 2030 roku planuje wydać na ten cel około 290 miliardów, z czego część pozyskana zostanie z funduszy unijnych. Budowa nowych dróg to szansa dla polskich przedsiębiorców, którzy będą realizować inwestycje na zlecenie samorządów. Przedsiębiorcy zaznaczają, że branża budowlana okazała się być odporna na pandemię, a jej największy obecnie problem to zbyt mała ilość pracowników na rynku. Polska gospodarka rozwija się bardzo intensywnie, więc branża budowlana zgłasza olbrzymi popyt na pracowników budowlanych. Rozwiązaniem problemu braku rąk do pracy może okazać się emigracja z Białorusi oraz dalsza emigracja z Ukrainy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU