Inwestycje przyszłości w Polsce. W planach budowa ogromnej fabryki akumulatorów do aut elektrycznych

Northvolt Polska pracuje nad planami budowy zakładu, w którym będą produkowane akumulatory oraz inne elementy przeznaczone do samochodów elektrycznych. Wybrano już lokalizację pod tę inwestycję o przyszłościowym charakterze i jest nią wieś Żelichów – informuje JARTOM Real Estate. 

Intensywny rozwój nowej fabryki w ciągu najbliższych lat

Tempo realizacji przedsięwzięcia imponuje. Już w trzecim kwartale tego roku linie produkcyjne ruszą pełną parą, a w obiekcie zostanie utworzonych około trzydziestu miejsc pracy. Powierzchnia fabryki wyniesie 2500 m2 i w ciągu najbliższych lat będzie sukcesywnie rozwijana przez swojego właściciela, który przeznaczy na ten cel kilkadziesiąt milionów dolarów. Wiele wskazuje na to, że ten projekt odniesie sukces, gdyż Adam Drewniany, założyciel Northvolt Polska z powodzeniem współpracował już z Teslą oraz założył firmę E-bility Poland, która specjalizuje się w wytwarzaniu rowerów elektrycznych. Ta branża o przyszłościowym charakterze nie ma więc przed nim tajemnic. Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy nowej fabryki!

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane