Inwestycja za 50 mln dolarów w Brzesku. Producent puszek Canpack rozbudował tam swoją fabrykę.

Wielomilionowa inwestycja lidera na rynku produkcji aluminiowych puszek i wieczek do napojów. Canpack rozbudował zakład produkcyjny w Brzesku, co znacząco zwiększyło jego moce produkcyjne. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki puszek i wieczek aluminiowych - rozwój działalności i nowe miejsca pracy

Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnych wieczek do puszek do ponad 12 mld rocznie z potencjałem wzrostu w przyszłości. Rozbudowa obiektu w Brzesku była projektem typu brown-field i polegała na zastąpieniu wybudowanych w latach 60. hal nowoczesnym kompleksem budynków. W rezultacie nowa infrastruktura liczy 5,6 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na cele produkcyjno-magazynowe. Ponadto dzięki renowacji starego magazynu uzyskano dodatkowe 2 tys. mkw powierzchni produkcyjnej. Tak duża inwestycja z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju działalności Canpack, a także do rozwoju całej branży opakowaniowej w naszym kraju. Co więcej, rozbudowa fabryki wiąże się także z nowymi miejscami pracy w regionie. Canpack planuje zatrudnić w Brzesku dodatkowych 50 pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane