Inwestycja przyszłości w Rychłowicach? Tartak Witkowscy buduje tam halę produkcyjną

2022-09-02
Inwestycja przyszłości w Rychłowicach? Tartak Witkowscy buduje tam halę produkcyjną

Trwają prace mające na celu budowę fabryki w której powstawać będą gotowe części konstrukcyjne domów mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Za inwestycję odpowiedzialny jest Tartak Witkowscy, a niewielka odległość, która dzieli go od zakładu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki pierwszym projektem tego rodzaju w Polsce

Nieruchomość będzie składała się z hali produkcyjnej, części magazynowej oraz zaplecza socjalnego. Pozwoli to na bezproblemowe, płynne realizowanie określonych zadań i zapewnienie personelowi odpowiednich warunków pracy. Fabryka zostanie wyposażona w specjalne, zaawansowane urządzenia, które zapewnią najlepszą jakość produktów. Wszystko zostało starannie zaplanowane i zaprojektowane tak, by mieć pewność, że będą one spełniały restrykcyjne normy europejskie. To kluczowe, gdyż powstające w zakładzie elementy będą tworzyły miejsca, w których będą przebywali, a także mieszkali inni ludzie. Warto podkreślić, że to innowacyjne przedsięwzięcie, którego Tartak Witkowscy podjął się jako pierwszy w kraju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU