Inwestycja przyszłości? Impact Clean Power Technology wybuduje w Polsce fabrykę baterii

2022-07-13
Inwestycja przyszłości? Impact Clean Power Technology wybuduje w Polsce fabrykę baterii

Impact Clean Power Technology wybuduje w Polsce zaawansowaną technologicznie fabrykę, w której powstawać będą baterie przeznaczone głównie dla transportu kolejowego i publicznego. Realizacja inwestycji została podzielona na kilka etapów, a pierwszy z nich ma dobiec końca w 2024 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki

Przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie wzrost mocy wytwórczych, które zgodnie z szacunkami sięgną poziomu 5 GWh rocznie. GigafactoryX, bo taką nazwę nadano zakładowi, będzie funkcjonować w oparciu o zautomatyzowane linie produkcyjne, które pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację wykonywania zadań. Instalacja fotowoltaiczna oraz pozyskiwanie potrzebnych surowców z recyklingu wpiszą się w wizerunek firmy przyjaznej środowisku, a budowa fabryki stanie się sporą szansą dla lokalnej gospodarki i rynku pracy. Zatrudnienie w obiekcie znajdzie bowiem około dwustu osób.  Impact Clean Power Technology to jeden z liderów w branży systemów bateryjnych. Specjalizuje się w artykułach na bazie ogniw litowo – jonowych, które zasilają napędy elektryczne jachtów, autobusów, trolejbusów i tramwajów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU