Inwestycja o wartości 24 mln zł w Rzeszowie: powstanie centrum B+R BSH

W Rzeszowie powstanie drugie w Polsce nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe firmy BSH. Termin oddania inwestycji do użytku planowany jest na 2025 rok. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu badawczo-rozwojowego

Spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego należy do międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Obecnie w naszym kraju działa aż 6 fabryk BSH, w których produkowane są artykuły gospodarstwa domowego różnych marek. Firma dynamicznie się rozwija, a popyt na jej produkty sukcesywnie rośnie. W związku z tym producent zdecydował się wybudować w Polsce kolejny obiekt. Będzie to nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, w którym znajdzie się m.in. hala do testów i pomiarów oraz prototypownia pozwalająca na prace nad nowymi urządzeniami. Nowe centrum badawczo-rozwojowe BSH wybudowane zostanie w Rzeszowie i będzie miało aż 2 tys. mkw powierzchni. Będzie to drugi, po Łodzi, tego typu obiekt BSH w Polsce. Wiemy, że na budowę centrum BSH przeznaczy aż 24 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane