Inwestycja Capchem - były zakład produkcyjny BASF zostanie zmodernizowany i przekształcony w fabrykę elektrolit do baterii litowo-jonowych

2021-03-22
Inwestycja Capchem - były zakład produkcyjny BASF zostanie zmodernizowany i przekształcony w fabrykę elektrolit do baterii litowo-jonowych

Capchem, światowy producent elektronicznych produktów chemicznych, wybuduje w Śremie fabrykę elektrolit do baterii litowo-jonowych. Baterie wykorzystywane będą produkcji samochodów hybrydowych oraz elektrycznych. - informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny zakład produkcyjny

Firma Capchem to światowy lider działający na rynku elektromobilnym posiadający aż 13 fabryk rozsianych po całym świecie. Firma działa od 25 lat i współpracuje z takimi gigantami jak Apple, Samsung, czy BMW. Nowa inwestycja Capchem to nowoczesny zakład produkcyjny, który powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” w Śremie. W nowej fabryce zatrudnienie znajdzie około 60 osób, w tym laboranci oraz pracownicy produkcji. Kwotę inwestycji szacuje się na 50 mln euro. Zakład powstanie na terenie byłego zakładu koncernu BASF. Obiekt zostanie zmodernizowany i zaadoptowany do potrzeb Capchem. Produkcja w nowej fabryce powinna ruszyć w 2022 roku. JARTOM Real Estate oferuje szeroki wybór nowoczesnych hal do wynajęcia, które mogą pełnić rolę zakładów produkcyjnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU