Internetowy sklep ze sprzętem sportowym buduje nową halę magazynową

Popularny sklep internetowy oferujący sprzęt i odzież sportową dla amatorów i profesjonalistów inwestuje w rozwój działalności i buduje kolejną halę magazynową. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie stanów magazynowych, co jest szczególnie ważne w warunkach wzmożonego popytu. - informuje JARTOM Real Estate

Więcej przestrzeni magazynowej dla sklepu sportowego online

Sklep internetowy Sportrebel powiększa infrastrukturę magazynową i buduje nową halę. Prace budowalne ruszyły w styczniu 2023 roku, a teraz obiekt pnie się w górę. Będą tam magazynowane m.in. rolki, łyżwy, hulajnogi, deskorolki, czy kaski. Większa powierzchnia magazynowa oznacza możliwość zwiększenia asortymentu, a także zwiększenia stanów magazynowych, co jest ważne w warunkach wzmożonego popytu. Dzięki tej inwestycji klienci szybciej dostaną swoje zamówienia, co z pewnością przełoży się większą na satysfakcję z zakupu.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane