Interesująca inwestycja. VOBACOM wybuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe w Bydgoszczy

2022-03-22
Interesująca inwestycja. VOBACOM wybuduje Centrum Badawczo – Rozwojowe w Bydgoszczy

Spółka VOBACOM przygotowuje się do realizacji ciekawej inwestycji, którą jest budowa nowoczesnego Centrum Badawczo – Rozwojowego zlokalizowanego w Bydgoszczy. Zakres prac prowadzonych w obiekcie będzie koncentrował się przede wszystkim na technologiach związanych z rozszerzoną rzeczywistością – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowany obiekt posłuży pracy nad technologią przyszłości

Przedsięwzięcie obejmuje budowę Centrum Badawczo – Rozwojowego oraz zagospodarowanie terenów przyległych, na których powstaną parkingi oraz sieć dróg dojazdowych. Usprawni to wiele procesów logistycznych i zapewni dogodny dostęp do nieruchomości. Warto podkreślić, że wspomniany projekt wpisuje się w charakter działalności spółki, która od pewnego czasu stawia na intensywny rozwój usług oraz produktów AR i VR. VOBACOM funkcjonuje na rynku już od ponad dwudziestu lat, od początku swego istnienia zapewniając wysokiej klasy rozwiązania multimedialne oraz te z dziedziny programowania. Dynamika i tempo prezentowane przez firmę pozwalają stwierdzić, że z pewnością nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU