Intensywny rozwój rynku magazynowego w Polsce. Nowi gracze budują na potęgę.

2021-10-07
Intensywny rozwój rynku magazynowego w Polsce. Nowi gracze budują na potęgę.

Polski rynek logistyczny i magazynowy intensywnie się rozwija, a inwestorzy oraz deweloperzy wykorzystują dobrą koniunkturę i sukcesywnie realizują cele biznesowe, oddając do użytku nowe obiekty. - informuje JARTOM Real Estate

Hale magazynowe na wynajem

Rynek hal magazynowych i produkcyjnych w Polsce zalicza gwałtowny wzrost. Rozwój jest napędzany głównie przez dynamikę e-commerce, czyli branży, która podczas pandemii koronawirusa mocno się ożywiła. Co więcej, aż 85% konsumentów przyznaje, że planuje utrzymać częstotliwość zakupów przez Internet po pandemii. Obecnie największymi graczami na rynku hal magazynowych jest m.in. Hillwood, 7R SA, P3 Logistic Parks, GLP i SEGRO, które oferują wysokiej jakości obiekty logistyczne na wynajem. Jednakże na rynku pojawiają się nowi gracze, którzy zwiększają konkurencję oraz budują na potęgę, wykorzystując korzystną sytuację gospodarczą na rynku. Ważnym deweloperem, który ostatnio prężnie działa w branży jest White Star Logistics, który w przeciągu najbliższych 2-3 lat zamierza wybudować kilkanaście magazynów na terenie naszego kraju.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU