Intensywny rozwój grupy Seifert. Grupa planuje nowe, ambitne projekty logistyczne.

Grupa Seifert inwestuje w nowe magazyny na terenie Polski. Jeden z nich powstanie pod Wrocławiem, a kolejny w Bielsku-Białej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe projekty magazynowe

Seifert działa w branży logistycznej już od 75 lat. Z niewielkiej, rodzinnej firmy stał się międzynarodową korporacją świadczącą wyspecjalizowane usługi logistyczne na terenie całej Europy. Teraz, ze względu na duży popyt na usługi firmy, Seifert otwiera kolejne duże magazyny. Jeden z nich powstaje we Wrocławiu, około 2 km od granic miasta. Lokalizacja ta jest doskonała zw względu na bliskie położenie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, zapewniającej sprawne połączenie z trasą S8 i autostradą A4. Nowa hala magazynowa będzie dedykowana głównie obsłudze jednego z klientów firmy, czyli niemieckiego giganta produkcji artykułów higienicznych. Inna nowa inwestycja Seifert to nowy magazyn w Bielsku-Białej, który obsługiwać będzie producenta części samochodowych. Seifert będzie tam odpowiedzialny za niemal cały proces logistyczny, od dostawy surowca, przez odbiór części gotowych, po ich transport do klienta.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane