Intel wybuduje fabrykę w Polsce. Kto stanie na jej czele?

Intel stawia na dynamiczny rozwój i już wkrótce wybuduje w Polsce nowoczesną fabrykę. Zakład Integracji i Testowania powstanie we Wrocławiu i to właśnie w nim będą wytwarzane zaawansowane półprzewodniki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu będzie kosztować ponad 4 miliardy dolarów

Ta inwestycja to ważny krok, który pozwoli firmie na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zauważalne zwiększenie mocy wytwórczych. Prace związane z budową zakładu rozpoczną się zaraz po tym, jak projekt zostanie zatwierdzony przez Komisję Europejską. Już dziś wiadomo jednak, że koszt tego przedsięwzięcia wyniesie około 4,6 mld dolarów. Na czele obiektu stanie Greg Anderson, który został mianowany dyrektorem generalnym placówki. Nie da się ukryć, że jej powstanie będzie również ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Utworzenie nowych miejsc pracy i umocnienie pozycji tego technologicznego giganta na polskim rynku bez wątpienia przyniesie liczne korzyści. Polska ma szansę stać się kluczowym państwem w łańcuchu dostaw w produkcji półprzewodników na terenie Europy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane