Intel przygotowuje się do budowy ogromnej fabryki

Intel intensywnie pracuje nad przygotowaniami do budowy ogromnej fabryki, która powstanie w Miękini, nieopodal Wrocławia. Firma nawiązała już współpracę z polskim rządem i rozpoczęła pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń, aby już wkrótce stać się właścicielem nowoczesnego zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników – informuje JARTOM Real Estate.

W ramach inwestycji powstanie też magazyn i biurowiec

Obiekt znacząco przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych i przyspieszy rozwój tego międzynarodowego przedsiębiorstwa. Stanie się też ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki, ponieważ zostaną w nim utworzone miejsca pracy dla specjalistów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania projektami budowlanymi i nie tylko. Jeżeli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, fabryka zostanie oddana do użytku już w 2027 roku. W ramach tej inwestycji powstanie kompleks złożony z czterech nieruchomości. Będzie to centrum montażowe i testowe, budynek użyteczności publicznej, magazyn oraz biurowiec.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane