Intec Poland z nową halą. Dzięki niej wzrośnie innowacyjność marki

Intec Poland już wkrótce zyska nową halę dysponującą zapleczem biurowym. Powstanie ona w miejscowości Złocieniec, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych - informuje JARTOM Real Estate.

Solidna i funkcjonalna hala przyniesie firmie liczne korzyści

Obiekt będzie posiadał stalową, solidną konstrukcję. Z czego wynika decyzja o realizacji tej inwestycji? Marka upatruje w niej szansy na zwiększenie swojej konkurencyjności oraz innowacyjności. Będzie to możliwe dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań z zakresu produkcji dźwigów osobowych, które są dostosowane do przeciwdziałania COVID 19. Nowa hala pozwoli więc przedsiębiorstwu dynamicznie się rozwijać, zdobywać kolejnych klientów oraz generować większe zyski. Intec Poland to renomowany producent wind towarowych i osobowych wysokiej jakości, który zajmuje się także wymianą sterowania oraz produkcją podzespołów elektrycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z klientami z różnych krajów pozwoliły marce na zbudowanie godnej podziwu pozycji rynkowej. Czy to ostatni tego rodzaju projekt, którego się podjęła? Czas pokaże! 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.
 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane