Innowacyjny zakład produkcji prefabrykowanych budynków w Jędrzejowie

Firma Nexus Constructs, specjalizująca się w produkcji budynków prefabrykowanych, planuje nową inwestycję, a mianowicie budowę nowego zakładu produkcyjnego w Jędrzejowie. Projekt uzyskał decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja Nexus Constructs

Nowy zakład Nexus Constructs będzie skoncentrowany na produkcji modułowych, energooszczędnych budynków mieszkalnych oraz budynków użytku publicznego. Zakład wyposażony zostanie w nowoczesne maszyny i urządzenia służące do produkcji ekologicznych budynków modułowych. Firma Nexus na budowę zakładu przeznaczy ponad 13 mln zł. Otwarcie fabryki w Jędrzejowie będzie wiązało się z utworzeniem pięciu nowych miejsc pracy.
Budowa nowego zakładu Nexus Constructs w Jędrzejowie zostanie dofinansowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Polska Strefa Inwestycji stanowi formę wsparcia dla firm planujących inwestycje, umożliwiając zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT na okres 14 lat. Wsparcie może być przyznane zarówno małym, średnim, jak i dużym przedsiębiorcom planującym inwestycje na terenach prywatnych oraz publicznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane