Ingram Micro wynajmuje dodatkową powierzchnię w parku logistycznym MLP Pruszków II

2022-08-29
Ingram Micro wynajmuje dodatkową powierzchnię w parku logistycznym MLP Pruszków II

Firma Ingram Micro postanowiła powiększyć swoje zaplecze logistyczne i wynajęła dodatkową powierzchnię sięgającą 1620 m2, która należy do MLP Pruszków II. W tym celu zostanie wybudowana nowa hala, przedsiębiorstwo natomiast będzie mogło rozpocząć jej użytkowanie w pierwszym kwartale przyszłego roku, a konkretniej, w marcu – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających najemców

Warto podkreślić, że współpraca między MLP a Ingram Micro trwa już od kilku lat i przynosi liczne korzyści obu stronom. Podpisana umowa z pewnością zaowocuje optymalizacją prowadzonej działalności oraz usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Ten krok nie dziwi, bowiem MLP Pruszków II wyróżnia się swoim nowoczesnym charakterem, pełnym dopasowaniem do potrzeb klientów, a także rozbudowaną infrastrukturą na najwyższym poziomie i imponującymi magazynami. Gdy dodamy do tego znakomitą lokalizację zapewniającą bezproblemowy dostęp do Warszawy dostrzeżemy warunki sprzyjające rozwojowi takiej firmy jak Ingram Micro, która specjalizuje się w technologiach informatycznych i dystrybucji urządzeń elektronicznych międzynarodowych marek. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU