Industrial Park Poland by Hillwood połączy się z autostrady A2

Firma Hillwood rozpoczyna rozbudowę dróg dojazdowych, aby zapewnić efektywny dostęp do parku przemysłowego Industrial Park Poland by Hillwood. Inwestycja ta ma na celu ułatwienie zarówno przyszłym najemcom parku, jak i mieszkańcom okolic, korzystania z nowoczesnych i bezproblemowych tras komunikacyjnych w pobliżu obiektu. - informuje JARTOM Real Estate

Hillwood inwestuje w infrastrukturę drogową dla Industrial Park Poland

Hillwood będzie rozbudowywać i modernizować drogi dojazdowe, które połączą Industrial Park Poland by Hillwood z autostradą A2. Zaplanowane prace budowlane obejmą m.in. rozbudowę ul. Kasztelańskiej, przebudowę drogi krajowej nr 72 wraz z dwoma rondami oraz budowę nowego odcinka drogi gminnej. Projekt ten będzie w całości finansowany przez Hillwood. Inwestycja ta ma na celu zapewnienie efektywnego i bezproblemowego dostępu do parku przemysłowego Industrial Park Poland by Hillwood zarówno dla przyszłych najemców obiektu, jak i dla okolicznych mieszkańców. Jest to ważny krok w rozwoju parku oraz całego regionu, umożliwiający przyciągnięcie jeszcze większej liczby inwestorów i stworzenie nowych miejsc pracy. Hillwood, jako lider w branży nieruchomości przemysłowych, jest zdeterminowany, aby stworzyć optymalne warunki dla rozwoju biznesu i gospodarki w Polsce.JARTOM Real Estate oferuje nowczesne hale w dużym Centrum Dystrybucyjnym na wynajem.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane