Indeka Logistic City rozbuduje powierzchnię magazynową, kontynuując współpracę z CoBouw

2022-04-21
Indeka Logistic City rozbuduje powierzchnię magazynową, kontynuując współpracę z CoBouw

Zaplecze magazynowe należące do Indeka Logistic City zostanie rozbudowane o dodatkowe 14 000 m2, co łącznie zapewni niespełna 40 000 m2 nowoczesnej powierzchni w pełni dostosowanej do potrzeb firmy. Warto podkreślić, że powstanie obiektu jest kolejnym etapem inwestycji realizowanej już od kilku lat, której celem jest wybudowanie centrum logistycznego w Płaszewku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny, funkcjonalny magazyn o imponującej estetyce 

Projekt hali magazynowej uwzględnia podzielenie jej na dwie części – północną, o metrażu wynoszącym 6000 m2 i południową, o wielkości 8000 m2. Cała nieruchomość zostanie wzniesiona w konstrukcji żelbetowo – stalowej, natomiast jej elewacja wyróżni się dzięki zastosowaniu ciekawej mozaiki oraz wyrazistych elementów kolorystycznych i logo firmy. Przedsięwzięcie zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na to, by Indeka Logistic City, marka specjalizująca się w usługach transportowych i w magazynowaniu towarów prowadziła działalność na znacznie szerszą skalę. Warto podkreślić, że w ramach podpisanej umowy, CoBouw, jako generalny wykonawca zajmie się również pracami ziemnymi oraz stworzeniem kompleksowych instalacji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU