InPost wynajmuje nową powierzchnię magazynową i kontynuuje dynamiczny rozwój

InPost przedłużył umowę najmu magazynów znajdujących się w parku logistycznym P3 Piotrków oraz poszerzył swoje zaplecze, wchodząc w posiadanie dodatkowej powierzchni. Dzięki temu marka posiada do swojej dyspozycji niespełna 73 000 m2 oraz specjalny magazyn miejski w Warszawie, który także przekazał jej wspomniany deweloper – informuje JARTOM Real Estate.

Powiększenie zaplecza magazynowego przyniesie marce liczne korzyści

Nie od dziś wiadomo, że InPost stawia na dynamiczny rozwój – zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Inwestycja sprowadzająca się do pozostania w obiekcie P3 Piotrków zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz ułatwieniem administrowania placówką, gdyż oprócz magazynów firma dysponuje tam również częścią o charakterze biurowo – socjalnym. Ta nieruchomość służy przedsiębiorstwu do obsługiwania klienta biznesowego. Warto zaznaczyć, że wszystko zostało starannie przemyślane. Niewielka odległość dzieląca główną sortownię InPost od magazynów pozwala na szybką wysyłkę towarów i niezwykle efektywną realizację zamówień. Dużym atutem parku jest także to, że jedynie 12 kilometrów dzieli go od centrum Warszawy.  
JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe P3

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane