InPost inwestuje w centrum logistyczne w Parku Przemysłowym Accolade

2021-08-25
InPost inwestuje w centrum logistyczne w Parku Przemysłowym Accolade

InPost realizuje strategię intensywnego rozwoju i inwestuje w nowe centrum logistyczne zlokalizowane w Parku Przemysłowym Accolade w Goleniowie, nieopodal Szczecina. Ten krok zaowocuje optymalizacją procesów, które służą szybkiej realizacji zamówień i dostarczaniu paczek do odbiorców na terenie całej Polski – informuje JARTOM Real Estate.

Kolejne centrum logistyczne umożliwi bardziej efektywną pracę

Nowy hub należący do marki InPost będzie miejscem, w którym odbywać będzie się sortowanie, przeładowywanie i wysyłka paczek. Dodatkowa powierzchnia i personel umożliwią usprawnienie wielu procesów logistycznych i będą kolejnym krokiem na drodze do rynkowej ekspansji i umocnienia pozycji lidera wśród dostawców dla branży e-commerce w Europie. Park Przemysłowy Accolade jest nieprzypadkowym wyborem, gdyż zapewnia dostęp do profesjonalnej kadry, wysokiej jakości powierzchni magazynowej oraz oferuje znakomitą lokalizację. Nieopodal znajduje się bowiem dworzec autobusowy, dworzec kolejowy i sieć dróg. Transport odbywa się więc płynnie i bez zbędnych opóźnień ani innych problemów. Dla firmy InPost, która zajmuje się obsługą największej w Europie sieci paczkomatów, to niezwykle istotne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU