Iłża pozyskała ważnego inwestora. W mieście zostanie wybudowana fabryka firmy GKM Siebtechnik

2022-04-12
Iłża pozyskała ważnego inwestora. W mieście zostanie wybudowana fabryka firmy GKM Siebtechnik

Ruszyły przygotowania do budowy sporej fabryki należącej do niemieckiej firmy GKM Siebtechnik, która powstanie w Iłży. Przedsiębiorstwo nabyło już grunty przeznaczone pod realizację inwestycji, które posiadają imponującą powierzchnię wynoszącą 4,5 ha i stanowią część Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice – Podstrefy Iłża – informuje JARTOM Real Estate.

Rośnie zainteresowanie terenami pod budowę zakładów produkcyjnych w Iłży

Zgodnie z przyjętymi planami, już za kilka miesięcy rozpoczną się prace, których celem jest oddanie do użytku hal w jakich zostaną uruchomione linie produkcyjne. Przewidywany termin to 2023 rok, wtedy też zatrudnienie w obiekcie znajdzie około 50 osób, co będzie stanowiło sporą szansę dla lokalnego rynku pracy. Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy projekt GKM Siebtechnik, na którego lokalizację wybrano Polskę. Przedsiębiorstwo, które uznawane jest za lidera wśród wytwórców przesiewaczy przemysłowych i systemów przesiewających, posiada już fabrykę w gminie Wierzbica. Władze Iłży nie ukrywają, że prowadzą rozmowy z kolejnymi inwestorami zainteresowanymi zakupem działek i ulokowaniem swojej działalności w okolicy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU