Igus kupuje tereny inwestycyjne pod Warszawą

Igus zakupił liczącą 2,5 ha działkę w Jawczycach w gminie Ożarów Mazowiecki. To najnowsza inwestycja firmy, która zdecydowała się na wybór tej lokalizacji ze względu na prężnie działające środowisko biznesowe oraz dogodną komunikację z całą aglomeracją warszawską. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup terenów inwestycyjnych

Firma Igus to globalny lider motion plastics w zakresie polimerowych rozwiązań w ruchu oraz producent systemów e-prowadników. Firma działa w ponad 80 krajach i nieustannie rozwija swoją działalność wprowadzając do produkcji innowacyjne technologie. Niedawno Igus zdecydował się na zakup terenów inwestycyjnych w Jawczycach w gminie Ożarów Mazowiecki. Wybór padł na tę lokalizację ze względu na dużą dynamikę rozwoju tej części aglomeracji warszawskiej oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Nie bez znaczenia było również aktywne środowisko biznesowe. Działka, którą zdecydowała się zakupić firma, zajmuje powierzchnię 2,5 ha.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane