Iglotech wynajmuje magazyn w 7R City Flex Katowice

Firma Iglotech wynajęła około 3000 m2 powierzchni magazynowej i biurowej w 7R City Flex Katowice. Przedstawiciele marki nie ukrywają, że chcą dzięki temu usprawnić wiele procesów logistycznych, zwiększyć swoją konkurencyjność oraz podnieść standardy obsługi klientów – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny odpowiadające na potrzeby najemców 

Dlaczego wybór padł akurat na tę nieruchomość? To bardzo proste. Kluczową rolę odegrała wysoka klasa oferowanych magazynów oraz ich znakomita lokalizacja. Iglotech ceni sobie nieustanny rozwój, a prowadzenie działalności w tym miejscu znacząco to ułatwi. 7R City Flex Katowice imponuje też licznymi rozwiązaniami o proekologicznym charakterze. Panele fotowoltaiczne, lampy LED sprzyjające generowaniu oszczędności i certyfikacja budynku BREEAM na poziomie Very Good czynią go atrakcyjnym z punktu widzenia przedsiębiorstw działających w rozmaitych branżach. Nie bez znaczenia jest również dogodna lokalizacja nieopodal lotniska i sieci dróg, która pozwala czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. To wszystko przekłada się na zainteresowanie, którym cieszy się ten park magazynowy. Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane