Idsol wybuduje fabrykę. Gdzie powstanie nieruchomość?

Firma Idsol intensywnie pracuje nad tym, by już wkrótce przystąpić do budowy zakładu produkcyjnego. Obiekt powstanie w województwie warmińsko – mazurskim, w miejscowości Prątnica – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu podzielona na trzy etapy

W ramach przedsięwzięcia zostanie wybudowany kompleks przetwórczy, złożony z nieruchomości o kubaturze przekraczającej 33 000 m3. Wiadomo już, że realizacja tej inwestycji będzie podzielona na trzy etapy. Wspomniana fabryka bez wątpienia przyniesie wiele korzyści marce, ale i lokalnej gospodarce. Z dużym prawdopodobieństwem można bowiem stwierdzić, że zostaną w niej utworzone nowe miejsca pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane