Ideal Idea rozbuduje City Park Warsaw

To już oficjalne – Ideal Idea rozbuduje City Park Warsaw, który urośnie o dodatkowy budynek H7, a tym samym stanie się największym tego rodzaju kompleksem na terenie kraju. Plany całego przedsięwzięcia pozwalają stwierdzić, że będzie to obiekt nowoczesny i przyjazny środowisku, który wzbudzi duże zainteresowanie wśród najemców – informuje JARTOM Real Estate.

Powstaną nowe magazyny i biura

Powierzchnia nieruchomości wyniesie 9000 m2, z czego 7000 m2 zostanie przeznaczonych na magazyny, a 2000 m2 na biura. Będzie to przestrzeń typu Small Business Units, czyli podzielona na niewielkie moduły. Cieszą się one dużą popularnością wśród przedsiębiorców, między innymi z uwagi na niższe koszty eksploatacji. Niekwestionowanym atutem City Park Warsaw jest lokalizacja. Zaledwie 4 kilometry dzielą park od lotniska Chopina, a kilkaset metrów od autostrady A2. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z płynnego transportu. Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano WPIP, a według przyjętego harmonogramu prac budowa obiektu dobiegnie końca w drugim kwartale przyszłego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane