IKEA otwiera nowy magazyn koło Nadarzyna. Inwestycja znacznie skróci czas dostawy do klientów. 

Ikea otwiera nowe centrum dystrybucyjne, które umożliwi znaczne skrócenie terminów dostaw składanych przez klientów indywidualnych z kanału e-commerce. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja Ikea w Polsce

Gigant branży meblarskiej Ikea zdecydował się na dużą inwestycję, czyli otwarcie Lokalnego Centrum Dystrybucji do Klienta w Wolicach koło Nadarzyna. W magazynie zastosowano innowacyjne rozwiązania, które pozwolą, na które na wysyłkę produktów IKEA bezpośrednio klientów z woj. mazowieckiego i podlaskiego. Ponadto inwestycja ta ma przybliżyć IKEA do osiągnięcia celu 100% zeroemisyjnych dostaw na terenie Warszawy do końca 2024 r. Otwarcie nowego magazynu to także okazja do zoptymalizowania całej siatki logistycznej w kraju. Magazyn w kluczowej lokalizacji koło Nadarzyna pozwoli efektywniej zarządzać kosztami dystrybucji. Nowy magazyn IKEA obsługiwany jest przez zewnętrznego operatora logistycznego – ID Logistics. Obiekt zajmuj powierzchnię niemal 26 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane