ID Logistics odpowiedzialny za zarządzanie w centrum dystrybucji należącym do Auchan

2023-03-09
ID Logistics odpowiedzialny za zarządzanie w centrum dystrybucji należącym do Auchan

ID Logistics zajmie się zarządzaniem procesami magazynowymi w centrum dystrybucji zlokalizowanym w Lędzinach. Obiekt należący do sieci handlowej Auchan znajdzie się teraz pod nadzorem tego wiodącego operatora logistycznego – informuje JARTOM Real Estate.

Odpowiednie zarządzanie magazynami kluczem do sukcesu

Warto podkreślić, że Auchan i ID Logistics to wieloletni partnerzy biznesowi. Wzajemne zaufanie i zadowolenie z osiąganych wspólnie sukcesów leży więc u podstaw tej decyzji o poszerzeniu zakresu współpracy. Firma już od ponad ośmiu lat z powodzeniem obsługuje magazyn w Mszczonowie, dlatego też wszystko wskazuje na to, że placówka w Lędzinach również znajdzie się we właściwych rękach. Optymalizacja pracy w obiekcie jest kluczowa, zważywszy na to, że to w nim są realizowane dostawy wędrujące do sklepów w południowej części kraju. Właściwe administrowanie zadaniami pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zaoszczędzenie czasu. Auchan to francuska sieć hipermarketów, która prężnie rozwija się zarówno na terenie Europy, jak i w Azji.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.      JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU