IBP Instalfittings wynajmuje powierzchnię produkcyjną w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to nowoczesne centrum logistyczne, które niedawno zyskało nowego najemcę. Firma IBP Instalfittings, będąca częścią IBP Group, wynajęła w obiekcie halę produkcyjną i magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa transakcja wynajmu na rynku hal produkcyjnych

Park logistyczny SEGRO Logistics Park Poznań znajduje się w strategicznej lokalizacji, blisko autostrady A2 i węzła Poznań - Zachód. Jest to największa inwestycja SEGRO w regionie, charakteryzująca się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Firma IBP Instalfittings, która wynajęła halę w parku, zajmuje się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem armatury i akcesoriów dla branży wodno-kanalizacyjnej i HVACR. Wynajem powierzchni w obiekcie SEGRO pozwoli na dalszy rozwój firmy i szybszą dostawę produktów do klientów. JARTOM Real Estate oferuje wysokiej jakości przestrzenie magazynowe oraz produkcyjne na wynajem w Segro Logistics Park Poznań.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane