Hydrobudowa Polska: magazyny i działki wystawione na sprzedaż

2013-05-10
Hydrobudowa Polska: magazyny i działki wystawione na sprzedaż

Nieruchomości w Mikołowie i Katowicach należące do będącej w upadłości likwidacyjnej Hydrobudowy Polska zostały wystawione na sprzedaż przez syndyka - informuje portal gospodarczy wnp.pl.
W Katowicach wystawione na sprzedaż zostały dwie działki, położone przy ul. Obrońców Westerplatte 51. Na pierwszej, o powierzchni 26,9 tys. mkw. znajdują się m.in.: budynek biurowy, magazyn i hale warsztatowe. Z kolei druga działka o powierzchni 23 tys. mkw. jest niezabudowana. Cena wywoławcza za obie nieruchomości wynosi 4,05 mln zł netto.
Na nieruchomości w Mikołowie ogłoszone zostały dwa przetargi, na które termin składania ofert mija 2 lipca. W Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 58 na działkach o łącznej powierzchni 34,1 tys. mkw. znajdują się m.in.: budynek administracyjno-biurowy, budynek socjalny, hala produkcyjno-warsztatowa oraz magazyny. Cena wywoławcza wynosi 11,93 mln zł netto.
Z kolei w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 41 wystawione zostały na sprzedaż dwie niezabudowane działki o łącznej powierzchni prawie 17 tys. m kw. Cena wywoławcza wynosi 1,52 mln zł netto.


, 2013-5-10


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU