Hydro – Tech – Sort stawia na innowacje i buduje halę produkcyjną

Spółka Hydro – Tech – Sort podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej dysponującej zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. Tak kompleksowe podejście do zagospodarowania nieruchomości, która powstanie w województwie śląskim, pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i uczyni administrowanie nią znacznie prostszym – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna częścią nowej fabryki należącej do HTS

Zgodnie z przyjętymi planami część produkcyjna będzie posiadała powierzchnię wynoszącą około 720 m2, natomiast ta biurowa – 152 m2. Obie z nich zostaną wyposażone we wszelkie niezbędne instalacje aby praca w nich przebiegała w komfortowych warunkach. Skąd pomysł na zaangażowanie się w taki projekt? To niezbędny krok, który umożliwi spółce wprowadzenie na rynek nowych, innowacyjnych produktów, które są przeznaczone do obróbki kopalin. Będzie to jednoznaczne z kontynuowaniem strategii rozwoju i zwiększaniem atrakcyjności w oczach klientów oraz kontrahentów. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca sierpnia przyszłego roku. Hydro – Tech – Sort to jeden z renomowanych producentów maszyn do przeróbki kruszyw. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane