Husqvarna rozbuduje swój magazyn i częściowo zmieni sposób jego użytkowania

2022-02-28
Husqvarna rozbuduje swój magazyn i częściowo zmieni sposób jego użytkowania

Husqvarna konsekwentnie realizuje projekt polegający na rozbudowie swojego magazynu oraz na zmienieniu sposobu, w jaki będzie użytkowana jego część. Firma uzyskała już wsparcie od Agencji Rozwoju Przemysłu oraz pozwolenie na budowę, może więc przejść do działania – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn zyska dodatkową powierzchnię oraz nową funkcjonalność

W wyniku podjętych prac nieruchomość, w której obecnie znajduje się magazyn zostanie rozbudowana, a określona powierzchnia zmieni swoje przeznaczenie i stanie się miejscem ulokowania linii produkcyjnych. W zakładzie powstają kosiarki, a taki krok zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i generowaniem większych obrotów. Moce wytwórcze fabryki, która już od wielu lat funkcjonuje na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro – Park Mielec wzrosną, a dalszy rozwój stanie się dużo prostszy. Dla tego międzynarodowego przedsiębiorstwa, które słynie z wysokiej klasy urządzeń do prac wykonywanych w lasach, ogrodach i parkach jest to więc ważny krok. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU