Hurtownia mebli Fernity wynajęła halę magazynową w Warsaw East Distribution Center

2021-07-12
Hurtownia mebli Fernity wynajęła halę magazynową w Warsaw East Distribution Center

Fernity, hurtownia designerskich mebli oraz dodatków do domu, wynajęła powierzchnię magazynową w parku logistycznym Warsaw East Distribution Center. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowa dla firmy działającej w branży meblowej

Fernity działa na zasadzie dropshippingu i prowadzi kilka własnych sklepów on-line z designerskimi meblami i dodatkami do urządzania domu. Artykuły oferowane przez Fernity importowane są głównie z Europy i Azji. Firma od 12 lat działa na rynku wnętrzarskim wciąż rozwijając swoją działalność oraz rozszerzając ofertę produktową, dzięki czemu jest w stanie skutecznie dotrzeć do klienta docelowego. W związku z większym zapotrzebowaniem na powierzchnię magazynową hurtownik Fernity wynajął halę o powierzchni 2600 mkw w centrum dystrybucyjnym Warsaw East Distribution Centre, zlokalizowanym w przemysłowej części Targówka.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU