Holzexport inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej, która pozwoli na poszerzenie działalności firmy

2021-07-28
Holzexport inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej, która pozwoli na poszerzenie działalności firmy

Firma Holzexport podjęła decyzję o poszerzeniu swojej działalności i otworzeniu się na nowe wyzwania. Wiąże się z tym konieczność wybudowania nowej hali produkcyjnej, w pełni dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstwa oraz do specyfiki procesów wytwórczych, które będą się w niej odbywały – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej sposobem na rynkową ekspansję

Inwestycja polegająca na budowie hali produkcyjnej posiada kompleksowy charakter. Umożliwi ona wdrożenie technologii służącej do wytwarzania nowego rodzaju parkietu wykonanego w stu procentach ze sklejki, który posiada dwie warstwy wielorzędowe. Uruchomione linie produkcyjne pomogą  przedsiębiorstwu wzbogacić swój asortyment i zdobyć dzięki temu nowych klientów. Obiekt powstanie w Kielcach, a więc tam, gdzie obecnie znajduje się siedziba marki. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie firmowymi zasobami. Zgodnie z przyjętymi planami, prace budowlane mają zakończyć się najpóźniej w czerwcu przyszłego roku. Holzexport to znany i renomowany producent drewnianych podłóg wysokiej jakości. Śmiało można więc stwierdzić, że to nie ostatnie przedsięwzięcie wpisujące się w strategię dynamicznego rozwoju, które realizuje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU