Holenderski inwestor TKH Group wybuduje fabrykę w Rawiczu

2022-08-09
Holenderski inwestor TKH Group wybuduje fabrykę w Rawiczu

Trwają przygotowania do budowy nowej fabryki należącej do holenderskiego holdingu TKH Group. Obiekt powstanie w Rawiczu i zostaną w nim uruchomione linie produkcyjne służące do wytwarzania światłowodów oraz systemów kablowych dedykowanych branży medycznej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki impulsem dla lokalnej gospodarki

Przedstawiciele marki wybrali już lokalizację i nabyli grunty o powierzchni 8 hektarów położone na obszarze strefy gospodarczej w Sierakowie. Taka decyzja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, gdyż teren sprzyja rozwojowi biznesu. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku na przełomie 2022 i 2023 roku. Już teraz wiadomo, że stanie się to istotnym impulsem dla lokalnego rynku pracy i gospodarki. Szacuje się, że początkowo w obiekcie znajdzie zatrudnienie sto osób, natomiast wraz z rozwojem fabryki liczba ta się powiększy. TKH Group to grupa firm zajmujących się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami z zakresu telekomunikacji i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU