Hines zakupił centrum logistyczne we Wrocławiu

2021-03-11
Hines zakupił centrum logistyczne we Wrocławiu

Hines, prężnie rozwijający się podmiot działający na rynku nieruchomości komercyjnych, zakupił od spółki GLL Real Estate Partners park logistyczny znajdujący się we Wrocławiu. Powierzchnia zakupionego obiektu wynosi aż 123,5 tys. mkw.  - informuje JARTOM Real Estate.

Następne zakupy parków logistycznych w planach Hines

Zakupiony obiekt, czyli nowoczesny park logistyczny powstał w 2015 roku. Zakup obiektu to część długoterminowego planu Hines mającego na celu zakup magazynów w kluczowych lokalizacjach w całej Europie - w 2020 roku Hines zakupił centrum logistyczne o powierzchni 19,4 tys. mkw. zlokalizowanego na terenie lotniska Heathrow w Londynie. Plan ekspansji jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne powierzchnie magazynowe do wynajęcia oraz stale rosnące zapotrzebowanie na produkty branży e-commerce. Wrocław to doskonałe miejsce na inwestycje tego typu, nie tylko ze względu na ogromny potencjał gospodarczy, ale również prężnie działający rynek pracy. 
Wrocławski park logistyczny jest w tej chwili w całości wynajęty przez firmę działającą w branży e-commerce, ale JARTOM Real Estate posiada inne magazyny do wynajęcia w okolicy Wrocławia.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU