Hillwood wybuduje wielki park magazynowy w Środzie Śląskiej

Hillwood planuje budowę nowoczesnego A-klasowego parku logistycznego w Środzie Śląskiej. Inwestycja jest odpowiedzią na stale rosnący popyt na magazyny w woj. dolnośląskim. -informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego centrum magazynowego — szansa na rozwój regionu oraz nowe miejsca pracy

Amerykański inwestor Hillwood zamierza zainwestować w nowe centrum logistyczne w Polsce. Wybór padł na Środę Śląską, gdzie na działce przy ul. Oławskiej powstanie wielki park magazynowy składający się z dwóch przestronnych hal o łącznej powierzchni ponad 148 000 mkw. Budowa parku jest odpowiedzią na rosnący popyt na powierzchnie magazynowe w regionie dolnośląskim. Tak duże przedsięwzięcie wiązać się będzie z pojawieniem się nowych miejsc pracy oraz będzie impulsem do dalszego rozwoju gospodarczego w okolicy.
Pełną ofertę centrów logistycznych Hillwood znajdziesz w JARTOM. Nowy park magazynowy wybudowany zostanie tuż przy zjeździ z drogi wojewódzkiej nr 346, czyli trasie wylotowej w kierunku autostrady A4.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane